Theater in het Klavier | Anton Pieckplein Kaatsheuvel
Anton Pieckplein 2, 5171 CV Kaatsheuvel, Nederland
Flexlocatie
- Type: Vergaderruimte
Over dit kantoor
Welkom bij Theater in het Klavier, hét theater van Kaatsheuvel. Een bijzondere en culturele locatie met een breed aanbod van muziek, film, theater en meerdere podiumkunsten. Naast de vele voorstellingen in het theater worden er diverse evenementen bij ons georganiseerd in onze horecagelegenheid Bij Anton, in de foyer of op het Anton Pieckplein. Het is onze passie om een zo breed en passend mogelijke invulling te geven aan ons bijzonder bruisende aanbod.
Het Klavier beschikt over een aantal bijzondere vergaderruimtes. Zo zijn er grote, middelgrote en kleine vergaderruimtes die standaard zijn voorzien van een LED-scherm met aansluiting voor een laptop. Ook de tafels hebben aansluitpunten voor laptops, tablets en mobiele telefoons.
De multifunctionele vergaderruimtes in Het Klavier zijn te huur in vele verschillende formaten. Er zijn genoeg mogelijkheden om uw vergadering of bijeenkomst te kunnen organiseren.
Prijzen
Details
- ID: 8900
- Type: Vergaderruimte / Vergaderruimte
Features
Voorzieningen
- Beamer
- Bedrijfsrestaurant
- Catering
- Events
- Flip-over
- Koffie & Thee
- Whiteboard
- Wi-Fi